Hakkımda

''Hayatta hiçbir şeyin tesadüf olduğuna inanmayan, yemek/mutfak ve fotoğraf aşığı birisi.''

 
1976 yılı İstanbul'da doğdum, üniversite eğitimimi İşletme bölümünde tamamladıktan sonra, 14 yıl boyunca finans sektöründe çalıştım. En büyük tutkum fotoğrafçılık herşeyin önüne geçtiği için finans dünyasından 2012 yılında ayrılıp, kendi şirketimi Neş'e Kübra Fotoğrafçılığı kurdum. Profesyonel olarak fotojurnalistik tarzda ''Düğün ve Özel Gün Fotoğrafçılığı'' yapmaktayım.

Veeee mutfak :)

Mutfağa olan yatkınlığım küçük yaşlarda başladı. Annemden gizli saklı yaptığım kek denemelerim, üniversite yıllarında yalnız yaşayıp kendi yemeğimi yapıncaya kadar geçen süre mutfakta kendimi geliştirmemdeki en önemli adımlardı. Ve sonrasında bu zevk fotoğraflama, gezme ve yazıya dökme merakını getirdi hayatıma. Yemeklerimi tadan arkadaş ve aile fertlerinin desteğinide beğenilerini de söylemeden geçemeyeceğim :)

 
En başta da söylediğim gibi hayatta hiçbir şey tesadüf değildir ki, ben iki büyük tutkumdan birincisi mutfak serüvenimle yola çıkıp, yaptığım yemekleri fotoğraflama keyfini tadıp, hayat tarzımı sonra bakış açımı ve en nihayetinde kariyerimi değiştirip en sevdiğim BENİ buldum. Sizde tutkularınızın peşinden her daim devam edin derim.
Bu arada en sevdiğim yemek, domates soslu makarna ve zeytinyağlı biber dolması birde tatlılardan vişne çikolata parçalı özel kekim..


Sevgilerimle
Neş'e

1 yorum:

Ahmet GÜZEL dedi ki...

tebrikler, blogunuzu çok beğendim...ben de bir gezi ve yemek bloğu yazmaya çalışıyorum. adresim: guzelgezim.blogspot.com. size birşey sormak istiyorum. anasayfadaki kategorileri nasıl oluşturdunuz. standart şablonlarda böyle bir imkan var mı...teşekkürler..